Zaufanie

Fundamentem handlu internetowego jest zaufanie. Staramy się tworzyć to zaufanie ciężką i mozolną pracą od ponad dwóch lat. Cyfra kontrahentów zadowolonych z naszych usług i produktów już dawno przekroczyła 1000. W ostatnich dniach zrealizowaliśmy kolejny ważny krok. Nasz sklep e-commerce został zintegrowany z pasażem handlowym największego polskiego portalu internetowego www.Wirtualna Polska.pl. Znaczy to, że nasza oferta , a ponadto metodę obsługi klienta osiągneły wysoki standard. Posiadamy nadzieję, że wkrótce Państwo będziecie mogli się także o tym przekonać. Zapraszamy.

Wbrew obiegowym opiniom marketing wysyłkowa nie jest wynalazkiem ostatnich lat. Niektórzy z nas z pewnościa pamiętają, że w latach siedemdziesiątych funkcjonował w Polsce lokal mieszkalny sprzedaży wysyłkowej. W czasach permanentnego deficytu produktów cieszył się on niemałą popularnością, pomimo, że na towary z oferty powinno się było długo czekać i kilka zleceń nie dochodziło do skutku z powodu braku towaru. Sam pamiętam te zniszczone od przeglądania przez wiele osób foldery.
Renesans sprzedaży wysyłkowej miał miesce na poczatku lat dziewięćdziesiątych. Niestety to właśnie w tym czasie najbardziej aktywni byli różnej maści nieuczciwi przedsiębiorcy. Oferty z gazet i czasopism brzmiały zachęcająco i kusząco, niestety to co przychodziło w wyniku kompleksowego zapotrzebowania z reguły było dużo mniejsze niż na zdjęciu i do tego w tandetnym przygotowaniu. Zachwiało to zaufaniem klientów do sprzedawców. Powszechną opinię o tym, że handel internetowy jest miejscem różnego typu oszustw wyrabiały również dane medialne o różnego rodzaju nadużyciach jakie miały i posiadają miejsce w serwisach aukcyjnych. Wszystko to stwarza, że przeciętny kontrahent nawet o ile znajdzie interesującą go propozycję w Internecie obawia się że ma możliwość zostać oszukany.
Jak dbać o to żeby nie zostać oszukanym? Właściwie odpowiedź jest prosta. Kupować tylko u sprzedawców których wiarygodność została w sposób wiarygodny potwierdzona. Najbardziej wiarygodnym w tej chwili jest system komentarzy prowadzony przez największy serwis aukcyjny w Polsce – Allegro. Sprzedawcy działający w tym serwisie poprzez dłuższy czas i do tego pozytywnie komentowani ze 100% pewnością nie oszukają swojego kontrahenta bez względu na to czy bedzie kupował na aukcji czy w sklepie internetowym.

Napisane przez: burakiser

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.