Suplementy diety: Mangostan

Nopalin – świetny produkt na oczyszcznie organizmu z toksyn. Zawiera ogromnej ilości witamin i bioflawonoidów, ale ponad wszystko ogromne bogactwo błonnika. Z tego względu Nopalin jest wybawieniem dla każdego, kto pragnie stracić dodatkowe kilogramy. Co istotne jest on również lepszym rozwiązaniem w problemach z cellulitem niż inne suplementy diety.

Spirulina to niesamowita podwodna alga zawierająca aż 1058 substancji odżywczych. Żadneznane suplementy diety zawierające tylkojedną roślinę nie posiadają tak szerokiego pola oddziaływania leczniczego na ludzkie ciało. Jest doskonałym rozwiązaniem na detoksykację naszego wnętrza i przy tym szybko uzupełnia braki witamin i minerałów. Dlatego też trzeba stwierdzić, że spirulina to jedno z najgłośniejszych odkryć ostatnich lat.

Mangostan główny składnik suplementu Zenthonic to największe na świecie źródło przeciwutleniaczy. Są to substancje, których zadanie polega na tym, że powstrzymują wolne rodniki tlenowe. Przez to każda komórka zyskuje odporność przed efektami starzenia się. Mangostan jest także nieocenionym źródłem ogromnej ilości niezbędnych substancji odżywczych. Z tego powodu zaleca się codzienną wspomaganie diety sokiem zawierającym mangostan lub owoc noni.

Chrząstka rekina to suplement diety doskonale wspomagający system immunologiczny. Suplementy diety nie są najczęściej stosowane do leczenia chorób. Chrząstka rekina stanowi wyjątek. Jak pokazują najnowsze prace naukowe może być z powodzeniem stosowana nawet do leczenia nowotworów. Chrząstka rekina posiada osiemnaście elementów, które będąc jednocześnie są w stanie wyleczyć osteoporozę.

Napisane przez: suplementy-diety-197

Komentowanie zakończone.