Odzież ciążowa

Na napisanie tego poradnika skłoniły nas (jesteśmy producentem odzieży ciążowej) częste pytania od kobiet w “stanie błogosławionym” :) . W większości wypadków pytają czy szyta przeze mnie odzież ciążowa zawierają materiały przykładowo. z Chin i tym podobne.

Najłatwiej to można sprawdzić prosząc o przedstawienie certyfikatu na używane u danego producenta materiały.
Troszkę się w tym poradniku zareklamujemy, ale mamy również nadzieję, że podpowiemy co nieco kobietom w ciąży. Jeżeli już chodzi o nas, używamy materiałów najwyższej klasy, więc jesteśmy pewni, że nie zagrażają one ani przyszłej mamie, ani dziecku. Na wszystkie materiały mamy wymagane poprzez prawo Uni Europejskiej certyfikaty – są one do wglądu.

Przyszła matka powinna również zwrócić uwagę czy odzież ciążowa jest wygodna.
Prawie każdy wytwórca takiej odzieży powinien słuchać własnych klientek, dlatego o ile w danym produkcie widzicie panie jakąś sposobność jego uatrakcyjnienia – powinnyście poinformować danego producenta, że taka bądź inna forma przeróbki byłaby ciekawym rozstrzygnięciem.

Nie będziemy tutaj pisać o kolorach odzieży ciążowej ponieważ jest to sprawa indywidualna każdej kobiety.

Podsumowując:

1. trzeba zwrócić uwagę na materiały z których jest szyta odzież ciążowa (producent na wezwanie powinien zilustrować nam stosowny certyfikat),

2. odzież powinna być wygodna, a jeśli taka nie jest trzeba o tym powiadomić producenta, który powinien adekwatnie zareagować.

 

Napisane przez: odziezbranco

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.