Mangostan i inne suplementy diety

Spirulina to niesamowita mikroskopijna alga zawierająca aż 1058 substancji odżywczych. Żadneinne suplementy diety zawierające tylkojedną roślinę nie mają tak szerokiego pola oddziaływania leczniczego na ludzkie ciało. Jest rewelacyjnym suplementem na detoksykację organizmu i jednocześnie doskonale odbudowuje braki witamin i minerałów. Podsumowując trzeba stwierdzić, że spirulina to jedno z najgłośniejszych odkryć naszego wieku.

Nopalin – fantastyczny suplement na oczyszcznie naszgo ciała z toksyn. Zawiera ogromnej ilości składników mineralnych i aż 17 aminokwasów, ale przede wszystkim ogromne bogactwo błonnika. Z tego powodu Nopalin jest zbawienny dla każdego, kto pragnie stracić dodatkowe kilogramy. Co istotne jest on również skuteczniejszym rozwiązaniem w problemach z cellulitem niż inne suplementy diety.

Sok noni to niezwykła bomba energetyczna. Wzmacnia odporność organizmu, polepsza samopoczucie, dodaje energii, jednocześnie łagodząc skutki stresu.Suplement zawiera cały owoc noni. Przez to korzystamy z pełnego zestawienia substancji odżywczych znajdujących się przede wszystkim w skórce owocu. Sok noni to jeden z suplementów, które wszyscy powinniśmy pić regularnie.

Chrząstka rekina to suplement diety doskonale wzmacniający system immunologiczny. Suplementy diety nie są najczęściej stosowane do leczenia ciężkich stanów chorobowych. Chrząstka rekina wykracza poza te granice. Jak donoszą badania naukowe może być z powodzeniem stosowana nawet do leczenia nowotworów. Chrząstka rekina posiada osiemnaście składników, które użyte jednocześnie potrafią zwalczyć osteoporozę.

Napisane przez: suplementy-diety-197

Komentowanie zakończone.