Instalacja i administracja CMS Joomla!

Administracja i aktualizacja Joomla! – to rzecz bardzo ważna.

“Tym, co wyróżnia Joomla! od innych systemów, jest zaangażowanie twórców w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak  jest to możliwe, a równocześnie jak najbogatszej funkcjonalności. W efekcie prawie każdy, bez technicznego przygotowania, może przy pomocy Joomla! tworzyć i zarządzać swoim małym lub potężnym serwisem WWW w prosty i efektywny sposób, bez ponoszenia wysokich kosztów drogiego, komercyjnego oprogramowania”. Nie możemy natomiast zapomnieć o administracji !

Administracja system zarządzania treścią Joomla! to praca czasochłonna i wymagająca sporej wiedzy. W trakcie prowadzenia witryny opartej na Joomla! powinno się nie tylko pamiętać o systematycznej aktualizacji samego kodu ale także wszelkich dodatków, modułów czy komponentów. Wielu ludzi błędnie uważa, że po zakończeniu pracy nad stroną  i opublikowaniu jej w Internecie nie wymaga ona stałej opieki administracyjnej. Natomiast ciągłe zmiany, poprawa zabezpieczeń, nowe wydania zainstalowanych przedtem dodatków zmuszają nas do stałej i systematycznej pracy nad zmianą na lepsze działania naszej witryny.

Dzień w dzień ukazują się nowe wirusy, trojany i exploity, które użyte poprzez niepowołane osoby mogą w jednej chwili zniweczyć naszą całą pracę włożoną w powstawanie witryny internetowej. Dlatego tak istotne jest ażeby administracja systemem CMS Joomla! była rzetelna i specjalistyczna.

Dlatego wychodzimy do Państwa z ofertą, która pomoże utrzymać witrynę opartą o Joomla! w należytym porządku. Zadbamy o jej bezpieczeństwo, przeprowadzimy wszelkie aktualizacje, podpowiemy co można zmienić aby witryna była ciekawsza.

Administrator Systemów CMS Joomla!
Michał Trzepizur
www.trzepizur.pl

Napisane przez: trzepiz81

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.