Blog euro 2012

Doturnieju 2012 pozostało niespełna 500 dni. Organizatorzy Polska i Ukraina starają się wypełnić wszelkie wymogi stawiana do tej pory poprzez Uefa. Jak do tej pory wiadomo, że bardzo ważne wymogi zostaną wypełnione bez kłopotu. Z opóźnieniem albo nawet wcale nie powstanie kilka inwestycji drogowych w Polsce. Niewiadomo jak ta informacja wpłynie na decyzję w sprawie organizacji Euro 2012. 
Władze skupiły się bardziej na budowie obiektów sportowych i funkcjonalności publicznej aniżeli na budowie infrastruktury. W chwili gdy kibice tłumnie przybędą do Polski i Ukrainy ma możliwość okazać się, że obecna infrastruktura uniemożliwi prawidłową przemieszczanie się ludności. Nie chcemy żeby takie niedopatrzenie zrujnowało opinię o Polskich umiejętnościach organizacji takiego widowiska. Władze powinny zadbać ażeby do inwestycji prowadziły równie wypasioną drogi. 
Organizacja Mistrzostw Europy 2012 dla Polski jest ogromną szansą na zaistnienie wśród krajów, które są w stanie organizować duże imprezy sportowe. Kto wie ma możliwość jeżeli już Mistrzostw Europy 2012 okaże się wielkim sukcesem Polski, w późniejszym czasie dostaniemy ponownie możliwość na promocję podobnej skali wydarzenia. Czas pokaże jak zaprezentują sie polscy piłkarze, podczas wydaezenia, czy nie okaże się to porażka.

 

Napisane przez: mistrzartyk123

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.