Apartamenty Hel

Półwysep od niepamiętnych lat miał znaczenie strategiczne pod kątem obronności. Można na całej jego długości – 34 kilometry znaleźć masowe bunkry i inne fortyfikacje, które jeszcze do niedawna były niedostępne dla turystów. Półwysep jest otoczony przez wody morskie, od północy jest to Bałtyk, od południa Zatoka Pucka i Gdańska.

Apartamenty Hel dostępne dla gości w HelskiejVilli w standardzie oferują salon, sypialnię z podwójnym łóżkiem, kuchnię, łazienkę, Telewizja kablowa, garderobę. Do dyspozycji gości w cenie pobytu też miejsce parkingowe.

Mierzeja Helska zwany- Półwyspem Helskim – piaszczysty wał w kształcie kosy, będący ciągiem zalesionych wydm utworzonych przez wiatr i prąd morski płynący na wschód wzdłuż polskiego brzegu.

Nowością w tym sezonie są karty zniżkowe, które upoważniają gości Helskiej Villi do zniżek między innymi w Restauracji Kutter, Cafe Bulvar, Caffe Domek, , a dodatkowo na rejsy wycieczkowe statkiem Capitan Morgan. Goście chcący zaznać morskiej przygody otrzymają zniżkę w centrum nurkowym znajdującym się w porcie, zarówno na kursy jak i na serwis.

Napisane przez: lea1593

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.